O Nas - Newborn Care - opieka dla mamy i maluszka

Kilka słów o Newborn Care. W zasadzie nie o tyle o Newborn Care co o właścicielach i założycielach tego projektu. Kim jesteśmy, co nas motywuje i dlaczego własnie taki pomysł realizujemy. Uważamy, że warto nam zaufać. Zaufali nam także nasi klienci jak i partnerzy bez których dostarczanie usług na najwyższym poziomie było by po prostu niemożliwe.

Beata

Przede wszystkim jestem mamą. Mam trzyosobową gromadkę i kota.  Uwielbiam moje dzieci, choć pochłaniają  większość  mojego czasu i energii. Razem się bawimy i zajmujemy domowymi obowiązkami (choć tu z tym „razem” bywa różnie)

Od paru lat próbuję też rozwinąć swój biznes i wiem jakie to trudne z małymi dziećmi gdy mąż ciągle w rozjazdach, babcie daleko, snu mało… Dobę najchętniej pomnożyłoby się razy dwa. Wygospodarowanie odrobiny czasu dla siebie graniczy z cudem.

A przecież wypoczęta mama to mama lepsza, cierpliwsza, spokojniejsza.

Paweł

Jestem mężem i ojcem trójki dzieci. Rodzina, troska o nią to dla mnie najważniejszy element życia.

17 lat poświęciłem na pracę w korporacji. Zajmowałem się sprzedażą i marketingiem w firmie farmaceutycznej. Dzięki temu poznałem wielu fantastycznych ludzi, profesjonalistów, lekarzy i nie tylko, którzy z pasją i powołaniem wykonują swoje obowiązki.

Doświadczyłem też jak ważna we wszelkiej współpracy z ludźmi jest uczciwość, słowność i szczere zainteresowanie drugim człowiekiem. Najlepsze elementy z mojego doświadczenia zawodowego staram się przenieść do życia codziennego.

Z empatii i profesjonalizmu, ze świadomości potrzeb mam i wiedzy, jak je zaspokoić, powstał pomysł stworzenia NewBornCare, miejsca istniejącego po to, by dać najlepszą możliwa opiekę maluszkom, a mamie szansę odpoczynku i samorozwoju.
Facebook