Nocna Niania

Nocna Niania to opieka położnej nad noworodkiem, niemowlakiem lub małym dzieckiem abyś mogła odespać zarwane noce.

Dziecko w nocy nie daje Ci spać? Czujesz się już bardzo zmęczona? Jesteś troskliwą mamą lecz czujesz się coraz bardziej rozdrażniona i brakuje Ci cierpliwości? Być może właśnie brakuje Ci właśnie snu!

Mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Położna, która na co dzień pracuje w szpitalu z małymi dziećmi, pomoże Ci odespać chociaż jedną noc!

W czym pomoże Ci Nocna Niania

  • wykąpie Maluszka sama lub będzie Ci asystować – doradzi jak sprawnie i prawidłowo kąpać noworodka
  • podpowie Ci jak przystawiać Maluszka do piersi
  • zajmie się pielęgnacją Maluszka, przygotuje do spania
  • w nocy nakarmi lub poda Ci do karmienia a potem zadba o Maluszka
  • odbije
  • przewinie i umyje
  • utuli do snu
  • zadba o prawidłowy sen Maluszka i Mamy
Nocna Niania dla Mamy i Maluszka

Nareszcie odeśpisz zarwane noce. Twoje dziecko będzie bezpieczne pod opieką Położnej, ponieważ przyjęła ona tysiące porodów i opiekuje się w szpitalu noworodkami. Nie musisz martwić się o kompetencje położnej ponieważ sprawdzamy je dla Ciebie!

Współpracujemy z ginekologami położnikami, którzy polecają nasze usługi swoim pacjentkom. Nasze położne są polecane przez lekarzy. Przed podjęciem współpracy z każdą rozmawiamy indywidualnie weryfikując doświadczenie i kompetencje. Zdajemy sobie sprawę z jak ważne dla Ciebie jest bezpieczeństwo Maluszka. Jest to jeden z naszych priorytetów, tak samo jak doświadczenie oraz umiejętności.

Możesz nam zaufać tak jak zaufali nam lekarze, szkoły rodzenia, pielęgniarki środowiskowe a także zadowolone Mamy, którym już pomogliśmy.

Zamów już teraz pomoc dla siebie aby nabrać sił i cieszyć się na nowo z opieki nad dzieckiem

6 powodów dla których Twój partner powinien zamówić Nocną Nianię

1. Odeśpisz zarwane noce

Gdy wstajesz w nocy co godzinę do dziecka trudno być zrelaksowaną i wypoczętą. Twój partner jak dowie się, że możesz odespać zarwane noce na pewno poprze ten pomysł! Dla niego też jest ważne abyś czuła się dobrze opiekując się Maleństwem! Znajdziesz nie tylko pomoc w odespaniu nocy ale też wsparcie w codziennej pielęgnacji .  Zamawiasz taką usługę doraźnie jak potrzebujesz więc koszt jest niewielki w porównaniu do odzyskania na nowo energii do działania.

2. Uratujesz swoją relację z partnerem

Być może początkowo nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale utrata snu może wpływać na Twoją relację z partnerem. Brak snu może sprawić, że będziesz w złym humorze, rozdrażniona i spadnie Twoja tolerancja na sprawy, które do tej pory cię nie wyprowadzały z równowagi. Nocna Niania dla Maluszka pomóc także Tobie i Twojemu Partnerowi. Oboje w końcu się wyśpicie!

3. Możesz nauczyć się czegoś nowego

Nocne Nianie mają ogromne doświadczenie w pielęgnacji i opieką nad dziećmi. Mogą udzielić Ci wielu cennych wskazówek, wskazać jak usprawnić funkcjonowanie na co dzień z Maluszkiem. Jak zorganizować sobie codzienne rytuały, które wpływają na komfort Maluszka. Stały harmonogram dnia poprawia funkcjonowanie Maluszka jak i Twoje.

4. Nocna Niania jest tańsza niż kłopoty w pracy

Zarwane noce także wpływają na Twojego męża. Stara się Ci pomóc i sam często jest niewyspany i spada jego koncentracja i efektywność działania. Odespanie jak i świadomość, że jest ktoś kto Ci pomaga mają niewątpliwie pozytywny wpływ również na  niego!

5. Nie potrzebujesz dodatkowego pokoju...

Nocna Niania, w przeciwieństwie do babci Maluszka,  która do Ciebie przyjedzie nie potrzebuje dodatkowego pokoju w którym będzie spała. No i oczywiście jest doraźnie, wtedy kiedy tego potrzebujesz a nie na kilka dni… Jeżeli masz pokój dla dziecka, Nocna Niania czuwa w nim przy Maluszku. Jeżeli nie masz jeszcze pokoju dla dziecka, możesz na tą noc wstawić łóżeczko do pokoju gościnnego.

6. Możecie stać się jeszcze lepszymi rodzicami

Nocne Nianie nie tylko opiekują się noworodkami, ale także opiekują się mamą i tatą. Kiedy jesteś pod troskliwą opieką, bardziej odpoczywasz, nie tylko fizycznie, ale też psychicznie. Jak jesteś w lepszej kondycji emocjonalnej czerpiesz więcej przyjemności z codziennych obowiązków przy dziecku. Dobry sen to podstawa!

Facebook