Dla kogo są usługi NewbornCare - niania na noc, opieka dzienna - doświadczona położna
NewbornCare.com.pl - czyli o co właściwie chodzi?

Dla kogo jest NewbornCare.com.pl?

Nasz usługa jest skierowana dla Mamy (lub taty) Noworodka oraz Niemowlaka

Pomoc w opiece nad Maleństwem świadczyć będą Położne pracujące na co dzień na oddziałach położniczych. Najważniejsze dla nas jest dostarczenie profesjonalnej pomocy Mamie Maluszka w tym pięknym, ale trudnym i wyczerpującym czasie

Oferujemy:

Opiekę poporodową – położna u Ciebie w domu wtedy kiedy tego potrzebujesz, tak długo jak będziesz chciała. Położna pokaże Ci:

 • jak pielęgnować noworodka
 • jak kąpać noworodka – wykąpie razem z Tobą lub sama. Nauczy jak kąpać także Twojego partnera
 • jak prawidłowo karmić
 • jak zadbać o prawidłowy sen dziecka
 • nabierzesz wprawy i pewności w działaniu
 • nabrać wprawy w pielęgnacji Maluszka
 • odpocząć lub zająć się innymi ważnymi dla Ciebie sprawami
 • poświęcić uwagę drugiemu dziecku
 • odpocząć i nabrać energii
 • szybciej i sprawniej załatwić sprawy poza domem (urzędy, zakupy etc..)

Nocną Nianię – nocny dyżur położnej u Ciebie w domu. Położna zaopiekuje się Maleństwem a ty będziesz mogła odpocząć. Zadania Nocnej Niani:

 • pomoże Ci wykąpać Maleństwo lub zrobi to sama
 • pokaże Ci jak prawidłowo pielęgnować noworodka
 • odpowie na Twoje pytania
 • zajmie się pielęgnacją dziecka, przygotuje do spania
 • utuli do spania
 • w nocy będzie czuwać nad bezpiecznym snem dziecka
 • będziesz mogła odespać zarwane noce
 • poda Ci dziecko do karmienia lub nakarmi wskazanym lub odciągniętym pokarmem
 • po jedzeniu zajmie się pielęgnacją i utuleniem do snu Maluszka
 • możesz zamówić Nocną Nianię tylko na jedną noc lub na kilka – na tak długo jak tego potrzebujesz.

Dlaczego pomoc Położnej w opiece nad Maluszkiem?

Dla kogo jest Newborncare.com.pl - niania na noc, opieka dzienna - doświadczona położna

W NewbornCare to Położna jest Nianią na Dzień i Nianią na Noc, a usługa dedykowana jest dla Mamy Maluszka od 0-24 miesięcy (przynajmniej na razie). To w tym czasie najbardziej potrzebna jest pomoc w opiece, przez osobę wykwalifikowaną i obeznaną z pielęgnacją oraz opieką nad dzieckiem.

Wiadomym jest, że nikt, tak jak Mama, nie zajmie się własnym dzieckiem.
To Ona, ma też największe obawy, przed pozostawieniem komukolwiek swojego Największego Skarbu, choćby na chwilę.
Jednocześnie, po wyczerpującej nocy, dniu, tygodniu czy miesiącu… marzy o tym aby znaleźć chwilę wytchnienia – znasz to uczucie? 

Dlaczego właśnie Położna?

Połozna - niania na noc, opieka dzienna , pomoc poporodowa

Położna jako Niania dla Mamy i Maluszka dlatego, że to Położna właśnie, jako pierwsza, opiekuje się Noworodkiem w szpitalu. Przynosi Matce Niemowlaka do karmienia i jak potrzeba, to pomaga w pielęgnacji lub zabiera Maluszka, aby Matka miała chwilę wytchnienia.

Dlatego też, w tym najtrudniejszym, najbardziej wyczerpującym czasie, zdecydowanie łatwiej zaufać (chociaż i tak jest to trudne) i powierzyć dziecko właśnie Położnej. Wiele Matek nie wyobraża sobie tego, aby ktoś obcy mógł się zająć jej Skarbem. Tak zostaliśmy wychowani i przez całe pokolenia Matki radziły sobie same.

No właśnie czy zawsze same? Niektóre zapewne tak. Jednakże poprzednie pokolenia, bardzo często, mieszkały po prostu razem. Dzieci mieszkały z rodzicami, dziadkami albo przynajmniej byli oni w najbliższej okolicy. Babcie najczęściej już nie pracowały i mogły wspomóc Młodą Matkę etc. Na przestrzeni lat wiele się zmieniło. Babcie są cały czas aktywne zawodowo, nie mają tyle czasu i zwyczajnie najczęściej mieszkają daleko. Ojciec dziecka pracuje do późna , zmian i różnic można wymieniać wiele…

Z tego właśnie powodu Mama Maluszka potrzebuje wsparcia osoby (niani), do której może mieć zaufanie. Właśnie do Położnej, która ma nie tylko ogromne doświadczenie w opiece nad Maluszkami ale dodatkowo jest na bieżąco z obecnymi standardami opieki i pielęgnacji niemowlaków. Może służyć pomocą nie tylko w samej opiece nad dzieckiem, ale również odpowiedzieć Mamie Maluszka na pytania dotyczące jej zdrowia, laktacji, pielęgnacji i wiele innych pytań, które na młode matki szukają odpowiedzi…

Dla kogo jeszcze?

Rozwijając nieco temat można się zastanowić czy nie jesteśmy dla Dziadków Maluszka. Aktywni zawodowo Dziadkowie zwyczajnie nie dysponują taką ilością czasu aby być na każde wezwanie Mamy Maluszka. Nasze karty prezentowe z jednorazową usługą lub pakietem usług, można ofiarować Mamie Maluszka w prezencie, aby ta sama zadecydowała kiedy i w jakim zakresie wykorzystać zaoferowaną pomoc.

Dla wygody naszych klientów przygotowaliśmy Kartę Prezentową. Karta przeznaczona jest do wykorzystania przez Mamę Maluszka (ewentualnie Tatę Maluszka, jeżeli to on potrzebuje wsparcia J). Załóżmy, że Twojej przyjaciółce (przyjacielowi) urodziło się dziecko. Zastanawiacie się co zabrać ze sobą w pierwsze odwiedziny? Albo już macie pierwsze odwiedziny za sobą i widzieliście ile energii i czasu potrzeba na opiekę nad Maluszkiem. Zbliżają się urodziny Mamy Dzidziusia i szukacie oryginalnego pomysłu na prezent. Młoda Mama chętnie wybrała by się do kosmetyczki albo na spotkanie z Przyjaciółkami… Pomysłów na okazję wręczenia Karty Prezentowej można mnożyć bez liku. Pomysł jest oryginalny i być może sama Mama Maluszka nie zdecydowała by się na pomoc .

Naszą pełną ofertę znajdziesz tutaj

Jak wybrać Nianię – sprawdź…

Jak bezpiecznie przetrwać upały z dzieckiem – sprawdź…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook